Förtroendevalda i Lerums kommun

Roya Heidari Jorat (KD)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Beredningen för välfärd för unga, vuxna och äldre Ledamot 2020-01-01 - 2020-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2019-10-15 - 2022-10-14