Förtroendevalda i Lerums kommun

Marie Larsson (S)

Kontaktinformation

E-post:
marie.larsson3@lerum.se

Bild på Marie Larsson

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Beredningen för klimat, miljö och naturvård Ledamot 2020-01-01 - 2020-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2020-09-17 - 2022-10-14