Förtroendevalda i Lerums kommun

Daniel Eriksson (MP)

Kontaktinformation

Postadress:
Bergsslingan 103 443 36 Lerum
(bostad)

E-post:
daniel.eriksson@lerum.se

Bild på Daniel Eriksson

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Beredningen för bildning, sysselsättning och näringsliv 2:e vice ordförande 2019-01-01 - 2019-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Valnämnd Ersättare 2019-01-01 - 2019-12-31