Jane Norrman (S)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Beredningen för kultur, fritid och folkhälsa Ledamot 2021-01-01 - 2021-12-31
Nämndemän Ledamot 2020-01-01 - 2023-12-31