Förtroendevalda i Lerums kommun

Erik Augustsson (S)

Kontaktinformation

E-post:
erik.augustsson@lerum.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Överförmyndarnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31