Förtroendevalda i Lerums kommun

Glenn Sjögren (SD)

Kontaktinformation

E-post:
glenn.sjogren@lerum.se

Bild på Glenn Sjögren

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2021-05-20 - 2022-12-31
Valnämnden Ersättare 2022-01-01 - 2022-12-31