Förtroendevalda i Lerums kommun

Jens Abrahamsson (KD)

Kontaktinformation

E-post:
jens.abrahamsson@lerum.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Beredningen för kultur, fritid och folkhälsa Ordförande 2020-01-01 - 2020-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-12-10 - 2022-10-14