Förtroendevalda i Lerums kommun

Karolina Roughton (S)

Kontaktinformation

E-post:
karolina.roughton@lerum.se

Bild på Karolina Roughton

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunstyrelsens lärandeutskott Vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31