Förtroendevalda i Lerums kommun

Ralf Dahlgren (SD)

Kontaktinformation

E-post:
ralf.dahlgren@lerum.se

Bild på Ralf Dahlgren

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Valnämnd Ersättare 2019-01-01 - 2019-12-31